Haberturk.com

Türkiye’de internet haberciliğine liderlik eden, Türkiye’nin en büyük internet gazetesi Haberturk.com, 5 Haziran 2000 tarihinde Türkçe olarak yayın hayatına başlamış, 16 Kasım 2007 tarihinde Ciner Yayın Holding ailesine katılmıştır. Türkiye`nin en sık takip edilen, en güvenilen, en sık güncellenen güncel haber kaynağı olarak faliyet gösteren bir web sitesidir.

Türkiye’de internet haberciliğinin öncülerinden haberturk.com, Ipsos KMG Digital Lovemark araştırmasında internet kullanıcılarının en sevdiği haber sitesi seçilerek “Türkiye’nin en büyük internet gazetesi” olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Haberturk.com sektöre getirdiği ve geliştirdiği yeniliklerle dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir.

Haber sitesinin yazar kadrosunda Fatih Altaylı, Murat Bardakçı, Umur Talu, Muharrem Sarıkaya, Yavuz Semerci ve Güntay Şimşek gibi isimler yer almak üzere ekonomi, gündem, dünya, medya, polemik, magazin, yaşam, sağlık ve teknoloji gibi başlıkların altında güncel internet haberciliği yapmaktadır.